Stopka

Redaktor naczelny

Jakub Banasiak – jakub.banasiak@magazynszum.pl

Zastępczyni redaktora naczelnego

Karolina Plinta – karolina.plinta@magazynszum.pl

Redaktorzy

Piotr Policht – piotr.policht@magazynszum.pl

Aleksy Wójtowicz – aleksy.wojtowicz@magazynszum.pl

Sekretarz redakcji

Anna Sidoruk – anna.sidoruk@magazynszum.pl

Promocja

Ewa Dyszlewicz – ewa.dyszlewicz@magazynszum.pl

Staż

Justyna Sobotka – justyna.sobotka@magazynszum.pl

Dział umów i dokumentów

Mirosława Kownacka – miroslawa.kownacka@magazynszum.pl

Sklep

sklep@magazynszum.pl

Współpracownicy

Wojciech Albiński, Anna Batko, Waldemar Baraniewski, Anna Baranowa, Łukasz Białkowski, Katarzyna Bojarska, Grzegorz Borkowski, Przemysław Chodań, Anna Cymer, Jakub Dąbrowski, Maja Demska, Olga Drenda, Jakub Gawkowski, Aleksandra Goral, Daria Grabowska, Mikołaj Iwański, Aleksanda Kędziorek, Aleksander Kmak, Ryszard Kluszczyński, Jakub Knera, Piotr Kosiewski, Wiktoria Kozioł, Zofia Krawiec, Yulia Krivich, Iwona Kurz, Marika Kuźmicz, Paweł Leszkowicz, Andrzej Leśniak, Marcin Ludwin, Dorota Łagodzka, Ewa Majewska, Karolina Majewska-Güde, Jakub Majmurek, Jacek Małczyński, Dorota Jagoda Michalska, Antoni Michnik, Łukasz Mojsak, Łukasz Musielak, Martyna Nowicka, Ewa Opałka, Janek Owczarek, Arkadiusz Półtorak, Adam Przywara, Agata Pyzik, Oleksiy Radynski, Łukasz Ronduda, Joanna Ruszczyk, Michalina Sablik, Marta Skłodowska, Piotr Słodkowski, Marcin Stachowicz, Stach Szabłowski, Wiktoria Szczupacka, Jakub Szreder, Wojciech Szymański, Ewa Toniak, Magdalena Ujma, Tomasz Załuski, Rafał Żwirek

Projekt graficzny i oprogramowanie

Michał Szota szota.biz

Reklama

redakcja@magazynszum.pl

Wydawca

Fundacja Kultura Miejsca

Adres redakcji

Magazyn „Szum”
Wydział Zarządzania Kulturą Wizualną
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
Wybrzeże Kościuszkowskie 39
00-347 Warszawa