Stopka

Redaktor naczelny

Jakub Banasiak – jakub.banasiak@magazynszum.pl

Redaktorka naczelna

Karolina Plinta – karolina.plinta@magazynszum.pl

Redaktorzy

Aleksy Wójtowicz – aleksy.wojtowicz@magazynszum.pl

Piotr Policht – piotr.policht@magazynszum.pl

Sekretarz redakcji

Zuzanna Wilska – zuzanna.wilska@magazynszum.pl

Promocja i reklama

Karolina Wajman – karolina.wajman@magazynszum.pl

Dział umów i dokumentów

Mirosława Kownacka – miroslawa.kownacka@magazynszum.pl

Sklep

sklep@magazynszum.pl

Osoby współpracujące

Wojciech Albiński, Anna Batko, Waldemar Baraniewski, Anna Baranowa, Łukasz Białkowski, Katarzyna Bojarska, Grzegorz Borkowski, Anna Cymer, Jakub Dąbrowski, Maja Demska, Olga Drenda, Jakub Gawkowski, Dorota Jarecka, Aleksanda Kędziorek, Aleksander Kmak, Ryszard Kluszczyński, Jakub Knera, Piotr Kosiewski, Wiktoria Kozioł, Zofia Krawiec, Yulia Krivich, Iwona Kurz, Marika Kuźmicz, Paweł Leszkowicz, Andrzej Leśniak, Marcin Ludwin, Dorota Łagodzka, Ewa Majewska, Karolina Majewska-Güde, Jakub Majmurek, Jacek Małczyński, Dorota Jagoda Michalska, Antoni Michnik, Łukasz Mojsak, Martyna Nowicka, Janek Owczarek, Arkadiusz Półtorak, Adam Przywara, Agata Pyzik, Oleksiy Radynski, Joanna Ruszczyk, Michalina Sablik, Marta Skłodowska, Piotr Słodkowski, Marcin Stachowicz, Stach Szabłowski, Wiktoria Szczupacka, Jakub Szreder, Wojciech Szymański, Ewa Toniak, Magdalena Ujma, Tomasz Załuski, Rafał Żwirek

Projekt graficzny i oprogramowanie

Michał Szota

Wydawca

Fundacja Kultura Miejsca

ISSN

  • Magazyn „Szum” online zarejestrowano w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych i oznaczono symbolem ISSN 2956-817X
  • drukowany Magazyn „Szum” zarejestrowano w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych i oznaczono symbolem ISSN 2300-3391
  • drukowany Magazyn „Szum” jest wpisany do rejestru czasopism pod nr PR 18489

Adres redakcji

Magazyn „Szum”
Fundacja Kultura Miejsca
Wydział Badań Artystycznych i Studiów Kuratorskich 
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 39
00-347 Warszawa

Dofinansowanie w roku 2023

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Przypisy

Najczęściej czytane

Nasz serwis korzysta z cookies w celu analizy odwiedzin.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności