Stopka

Redaktor naczelny

Jakub Banasiak – jakub.banasiak@magazynszum.pl

Zastępca redaktora naczelnego

Adam Mazur – adam.mazur@magazynszum.pl

Redakcja i media społecznościowe

Karolina Plinta – karolina.plinta@magazynszum.pl
Piotr Policht – piotr.policht@magazynszum.pl

Sekretarz redakcji

Anna Sidoruk – anna.sidoruk@magazynszum.pl

Promocja

Ewa Dyszlewicz – ewa.dyszlewicz@magazynszum.pl

Współpracownicy

Wojciech Albiński, Waldemar Baraniewski, Anežka Bartlova, Łukasz Białkowski, Jolanta Bobala, Maksymilian Bochenek, Tymek Borowski, Zofia Maria Cielątkowska, Natalia Cieślak, Przemysław Chodań, Anna Cymer, Jakub Dąbrowski, Jakub Gawkowski, Łukasz Gorczyca, Hubert Gromny, Mikołaj Iwański, Agata Jakubowska, Aleksander Kmak, Jakub Knera, Joanna Kobyłt, Karol Komorowski, Piotr Kosiewski, Izabela Kowalczyk, Zofia Krawiec, Andrzej Leśniak, Marcin Ludwin, Kuba Maria Mazurkiewicz, Szymon Maliborski, Anna Miller, Mateusz Mondalski, Łukasz Musielak, Agnė Narušytė, Martyna Nowicka, Dagmara Ochendowska, Ewa Opałka, Janek Owczarek, Lidia Pańków, Piotr Policht, Arkadiusz Półtorak, Jiří Ptáček, Oleksiy Radynski, Agata Pyzik, Łukasz Ronduda, Piotr Rypson, Konrad Schiller, Marta Skłodowska, Piotr Słodkowski, Daria Skok, Stach Szabłowski, Katarzyna Szydłowska, Wojciech Szymański, Magdalena Ujma, Maja Wolniewska, Artur Żmijewski

Projekt graficzny i oprogramowanie

Michał Szota szota.biz

Reklama

redakcja@magazynszum.pl

Wydawca

Fundacja Kultura Miejsca

Adres redakcji

Magazyn „Szum”
Wydział Zarządzania Kulturą Wizualną
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
Wybrzeże Kościuszkowskie 39
00-347 Warszawa